• KONKURS RECYTATORSKI

• 24 kwietnia nasi uczniowie uczestniczyli w Gminnym Konkursie Recytatorskim pt. „Wiersze Poetów z Doliny Wilkowskiej”, który miał miejsce w  Szkole Podstawowej w Św. Katarzynie. Celem konkursu była popularyzacja regionalnej literatury ludowej, propagowanie wśród dzieci i młodzieży sztuki żywego słowa oraz kultywowanie gwary ludowej. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Barbara Szafraniec i Michał Lipczyński. Oboje zaprezentowali się znakomicie wśród licznej konkurencji, a Michał zdobył wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy zdolności i odwagi!

Opiekun: Małgorzata Skarbek